|
Förhandsreservera nu! Trevlig och ljus lägenhet som ligger ut till vattnet vid Piazza Colombo vilket betyder att man på kort avstånd finner den gamla hamnen och den fina sandstranden, restauranger längs hamnpromenaden och de smala gator och gränder i centrum.
Du kan reservera din semester- bostad i dag och vänta med att betala tills om 4 dagar! Läs mer ![]() ![]() Det unika med denna lägenhet är de 4 balkongerna, alla med havsutsikt så man har 180 graders utsikt från uppehållsrummet vilket gör den mycket efterfrågad. Lägenheten ligger nämligen i det gamla vakttornet vid ingången till den gamla stadsdelen. Läs mer om Torre Balcone sul Mare
![]()
![]() Tvårumslägenhet med 2/4 sovplatser (2:a våningen med 4 balkonger och havsutsikt): - Lägenheten ligger på andra våningen och är på ca. 90 m². Den är välmöblerad och består av entré med kök med ugn, stort uppehållsrum med de omtalade 4 balkongerna med havsutsikt och två sovplatser i en bäddsoffa, sovrum med dubbelsäng samt badrum med toalett och dusch. Sovrummet och endast sovrummet är utrustat med aircondition samtidigt som lägenheten är utrustad med tvättmaskin, TV och hårtork.
För mer information: info@in-italia.se
|