|
Förhandsreservera nu! En mysig liten lägenhet belägen "på taken" ovanför San Gregorios torg.
Du kan reservera din semester- bostad i dag och vänta med att betala tills om en vecka! Läs mer ![]() ![]() Denna lägenhet har en vacker utsikt från terrassen, utöver en övertäckt bakterrass där man kan vila i skuggan om solen blir för stark. Precis nedanför huset finns en härlig strand och utsikten sträcker ...sig ända ut till de Aoliska öarna. På de klaraste dagarna kan man se vulkanen Stromboli bakom öarna Lipari och Vulcano. Läs mer om Terrazza La Perla
![]() ![]() Bakom San Gregorio går järnvägen mellan Palermo och Messina så man ska veta att det hörs något de få gånger om dagen som tåget kör förbi (sista tåget kör ca. kl. 21.00 och det första ca. kl. 06.00). En del tycker detta är lite störande andra menar att det är så lite att vi knappt borde nämna det. ![]()
![]() Enrumslägenhet med 2 sovplatser (med terrass och havsutsikt): - Denna studiolägenhet består av ett nattområde med dubbelsäng avskilt med draperi samt ett dagområde där det finns kokvrå med matbord och en soffa. Lägenheten har dessutom badrum med toalett och en liten dusch. Lägenheten är utrustad med TV och delar användning av tvättmaskin med Appartamento Conchiglia och Casa Stella Marina.
För mer information: info@in-italia.se
|