|
Förhandsreservera nu! I det historiska centrum i Santa Teresa di Gallura och ca. 200 meter från stadens lilla hamn ligger detta helt nya semester-residens med 21 lägenheter fördelade på tre våningar som omger den privata poolen.
Du kan reservera din semester- bostad i dag och vänta med att betala tills om 4 dagar! Läs mer ![]() ![]() Här bor man i en liten ostörd oas nära Santa Teresa di Galluras livliga centrum och heller inte långt ifrån den sköna stranden Rena Bianca. Läs mer om Residence Cristal Blu
![]() ![]() I Santa Teresa di Gallura finner man supermarket och andra mataffärer, restauranger, pizzerior, barer, glassbarer, bagare, olika butiker, discotek samt apotek och läkare. På stranden finns det möjlighet för windsurfing, hyra kanoter och trampbåtar samt andra vattenaktiviteter. ![]()
![]() De totalt 21 lägenheterna är snyggt men enkelt inredda med material av hög kvalitet. De är utrustade med TV, porttelefon med video, förvaringsbox och aircondition. De flesta lägenheter har dessutom balkong eller terrass. Enrumslägenhet med 2/3 sovplatser (utan balkong)
- Består av uppehållsrum med kokvrå och dubbel bäddsoffa, ytterliggare en sovplats samt badrum med toalett och dusch. Lägenheten har varken balkong eller terrass.
Enrumslägenhet med 2/3 sovplatser (med balkong)
- Består av uppehållsrum med kokvrå och dubbel bäddsoffa, ytterliggare en sovplats samt badrum med toalett och dusch. Lägenheten har balkong eller terrass.
Tvårumslägenhet med 2/4 sovplatser (med balkong)
- Består av uppehållsrum med kokvrå och dubbel bäddsoffa, sovrum med dubbelsäng samt badrum med toalett och dusch. Lägenheten har balkong eller terrass.
Dölj texten
För mer information: info@in-italia.se
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||