|
Förhandsreservera nu! Detta gamla, stämningsfulla hotel ligger i det trevliga Sestri Levante, blott ett stenkast från stranden och nära byns historiska centrum, var man finner restauranger, caféer och butiker. Hotellet blev i 2003 totalrenoverat och framstår som fint och välskött.
Du kan reservera din semester- bostad i dag och vänta med att betala tills om 4 dagar! Läs mer ![]()
![]() Hotellet har i allt 68 fina och välmöblerade rum, eleganta uppehållsområden och faciliteter som restaurang, bar, pavillon, pool med panoramisk terrass och privat strand (mot betalning). Superior rummen har balkong. Läs mer om Hotel Grande Albergo
![]()
![]() Frukosten serveras som buffet. Alla rum har telefon, minibar, satellit TV, safety box, hårfön, aircondition (juni-september) och badrum med toalett och dusch.
För mer information: info@in-italia.se
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||