|
Förhandsreservera nu! Residence Perla Marina ligger ca. 200 meter från vattnet, 150 meter från shoppingmöjligheter och ca. 600 meter från centrum. av Pietra Ligure.
Du kan reservera din semester- bostad i dag och vänta med att betala tills om två veckor! Läs mer ![]()
![]() Här finns reception med möjlighet att förvara värdesaker, uppehållsrum, bar, hiss, uteplats med lekplats, bordtennis och en stor pool på 25 x 10 meter med barnavdelning (öppen från 14/5 till 30/9). Man ...kan dessutom mot betalning använda parkeringsplatsen, tvätteri och sol stolar och parasoller vid stranden. dessutom kan man låna cyklar på stället. Läs mer om Residence Perla Marina
![]()
![]() Lägenheterna är enkelt möblerade och utrustade med balkong eller terrass, telefon och TV. Observera att parkeringsplats kan efterfrågas men garanteras ej. På plats försöker man tillgodose alla önskemål om parkering men det lämnas tyvärr ingen garanti. Tvårumslägenhet med 4 sovplatser (B4)
- Lägenheterna är på ca. 50 m². De består av sovrum med dubbelsäng och enkelsäng, uppehållsrum med enkel bäddsoffa och kokvrå (inkl. kylskåp och ugn), badrum samt terrass.
Tvårumslägenhet med 5 sovplatser (B5)
- Lägenheterna är på 55 m². De består av sovrum med dubbelsäng och enkelsäng, uppehållsrum med bäddsoffa och kokvrå (inkl. kylskåp och ugn), badrum samt balkong.
Tvårumslägenhet med 6 sovplatser (B6)
- Lägenheterna är på ca. 55 m². De består av sovrum med dubbelsäng och våningssäng, uppehållsrum med bäddsoffa och kokvrå (inkl. kylskåp och ugn), badrum samt balkong.
Dölj texten
För mer information: info@in-italia.se
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||